Beskydy Resort: Hotel Ondrášův dvůr | Tropic | Thermal Park

Svatby, firmy & akce

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Czeski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Náš hotel se nachází v klidném prostředí uprostřed přírody, které je vhodným místem k uspořádání firemních akcí (teambuildingu, seminářů, školení atd.) a svateb. Naleznete zde ničím nerušený klid pro Vaši společnost.

Firemní akce a školení

Zde můžete aktivně prožít strávený čas v nitru beskydské přírody, která se sama nabízí pro nejrůznější teambuildingové akce, nebo zde můžete prostě ale výjimečně relaxovat.

 

Kapacita ubytování: 112 pevných lůžek a 19 přistýlek

Pro větší kapacitu ubytování Vám rádi nabídneme i náš spřátelený Hotel Martiňák***, kde zajistíme bezplatný schuttle bus mezi hotely.

 

Prostory k využití: 

Salónek (pro teambulding,školení 20-30 osob), restaurace pro 90 osob, Tropic Land s dokonalou moderní projekcí a exotickým prostředím, vinný sklípek, Music bar, tenisový dvorec, volejbalové hřiště, venkovní krytý bazén, stolní tenis, bar u bazénu.

Firemní akce

Díky poloze hotelu 850 metrů nad mořem, uprostřed lesů, si s přáteli a kolegy užijete ničím nerušenou zábavu nebo klid. Nabízí se zde možnosti společných túr nebo sportovních aktivit. Jsou zde nádherné cyklistické trasy, které začínají přímo u hotelu.

 

Lze využít možnost nedalekého lyžařského vleku Mečová, nebo si půjčit sněžnice a skialpinové sety a vyrazit s přáteli do ticha zasněžené krajiny a prožít společně zážitky. Skvělou zábavou je sáňkování přímo u hotelu, sáňky Vám samozřejmě dáme k dispozici.

 

Vyberete si z velké nabídky společenských stolních her, nebo Vám zajistíme zábavnou ruletu, DJ či jinou muziku. Můžete si zastřílet z luku, nebo v letních měsících si pohladit koně a zkusit si život rančera.

Rádi Vám připravíme jakýkoliv jiný program ušitý na míru.

Příjemně si společně při lahvince vína odpočinete ve venkovní kryté vířivce s pohledem do údolí nebo si užijete infra a finskou saunu v našem krásném stylovém wellness.

Příjemný personál o Vás bude s úsměvem a vlídností pečovat. Kuchaři pro vaše mlsné jazýčky připraví nejrůznější dobroty dle Vašeho výběru.

Těšíme se na Vás, kolektiv hotelu Martiňák.

Horský hotel Martiňák v Horní Bečvě hodnocení