Beskydy Resort: Hotel Ondrášův dvůr | Thermal Park

Svatby, firmy & akce

Náš hotel se nachází v klidném prostředí uprostřed přírody, které je vhodným místem k uspořádání firemních akcí (teambuildingu, seminářů, školení atd.) a svateb (svatby možné pouze v měsících listopad, prosinec, leden a březen). Naleznete zde ničím nerušený klid pro Vaši společnost.

Svatby a oslavy

Svatby jsou zde na hřebeni, uprostřed nádherné beskydské krajiny, velice romantickým a slavnostním nevšedním zážitkem. Svatbu za pěkného počasí lze uspořádat venku s výhledem na hřeben Pusteven a pohledem do údolí. K tomuto obřadu Vám připravíme slavnostní kovanou bránu, ke které dojdete k pomyslnému oltáři po koberci, který je lemován dřevěnými lavicemi pro svatebčany.   Maximální kapacita na našem hotelu a na hostině je 55 hostů. V naší výborné kuchyni Vám náš skvělý kuchařský tým připraví slavnostní oběd nebo bohatý raut dle výběru a domluvy. Lze využít terasu se stoly a posezením, velkou jídelnu a jídelnu s barem. Pro Váš klid lze celý hotel uzavřít.

Firemní akce

Díky poloze hotelu 850 metrů nad mořem, uprostřed lesů, si s přáteli a kolegy užijete ničím nerušenou zábavu nebo klid. Nabízí se zde možnosti společných túr nebo sportovních aktivit. Jsou zde nádherné cyklistické trasy, které začínají přímo u hotelu.

 

Lze využít možnost nedalekého lyžařského vleku Mečová, nebo si půjčit sněžnice a skialpinové sety a vyrazit s přáteli do ticha zasněžené krajiny a prožít společně zážitky. Skvělou zábavou je sáňkování přímo u hotelu, sáňky Vám samozřejmě dáme k dispozici.

 

Vyberete si z velké nabídky společenských stolních her, nebo Vám zajistíme zábavnou ruletu, DJ či jinou muziku. Můžete si také zastřílet z luku.

Rádi Vám připravíme jakýkoliv jiný program ušitý na míru.

Příjemně si společně při lahvince vína odpočinete ve venkovní kryté vířivce s pohledem do údolí nebo si užijete infra a finskou saunu v našem krásném stylovém wellness.

Příjemný personál o Vás bude s úsměvem a vlídností pečovat. Kuchaři pro vaše mlsné jazýčky připraví nejrůznější dobroty dle Vašeho výběru. Posedět si můžete na naší nové a krásné terase pro ubytované hosty.

Těšíme se na Vás, kolektiv hotelu Martiňák.

Horský hotel Martiňák v Horní Bečvě hodnocení