Vaše akce v srdci přírody

Náš hotel se nachází v klidném prostředí uprostřed přírody, které je vhodným místem k uspořádání firemních akcí (teambuildingu, seminářů, školení atd.). Naleznete zde ničím nerušený klid pro Vaši společnost.

Firemní akce a školení

Prostory k využití:  Kongresový sál až pro 120 osob, Kongresový salónek s kapacitou 30 osob, Tropic s moderní projekcí a exotickým prostředím (zde mohou také probíhat nevšední semináře, v divadelním uspořádání až 100 osob), vinný sklípek, Music bar, venkovní bar.

Kapacita ubytování: 122 lůžek (pevná lůžka a přistýlky). Pro větší kapacitu ubytování Vám rádi nabídneme i Apartmánový komplex Martiňák**** (www.martinak.cz).

Občerstvení: máme pro připravenou nabídku coffeebreaků, případně rautů, grilování, večerní párty apod.

Kongresový sál I.

                       

(školní – 68 míst)           (U z obou stran kromě čela – 76 míst)

                       

(klasické U – 52 míst)           (kino uspořádání 120 míst)

Kongresový sál II.

                             

(školní – 24 míst)            (U z obou stran – 24 osob)

                           

(klasické U – 16 osob)                           (kino 36 osob)

Music Bar

Řízené degustace rumů, originálně členěný prostor k posezení i tanci, ale také zákoutí pro ničím nerušené posezení u krbu.

Netradiční školení v Tropicu

Pokud chcete udělat Vaše školení či představování produktu neotřelým, doporučujeme Vám nás Tropic, kde lze uzpůsobit jeho prostředí dle Vašich požadavků. Vhodné také pro originální firemní večírky.

Oslavy a příležitosti

Nemůžete najít lepší místo, než hotel Ondrášův dvůr, který leží uprostřed beskydské přírody a nabízí nadstandardní vybavení. Připravíme pro vás slavnostní raut, připijeme na vaše zdraví nebo váš úspěch a budeme se starat o vás i vaši společnost starat jako o vlastní. Vhodné pro rozlučky se svobodou apod.