Beskydy Resort: Hotel Ondrášův dvůr | Thermal Park

Firmy & akce

Naše Apartmány Martiňák se nachází v klidném prostředí uprostřed přírody. Je možné si jej pronajmout k uspořádání různých akcí (teambuildingu, seminářů, školení, oslav atd.). Naleznete zde ničím nerušený klid pro Vaši společnost. Na konkrétních podmínkách pronájmu se s Vámi rádi domluvíme.

Firemní akce

Díky poloze hotelu 850 metrů nad mořem, uprostřed lesů, si s přáteli a kolegy užijete ničím nerušenou zábavu nebo klid. Nabízí se zde možnosti společných túr nebo sportovních aktivit. Jsou zde nádherné cyklistické trasy, které začínají přímo u hotelu.

 

Lze využít možnost nedalekého lyžařského vleku Mečová, nebo si půjčit sněžnice a skialpinové sety a vyrazit s přáteli do ticha zasněžené krajiny a prožít společně zážitky. Skvělou zábavou je sáňkování přímo u hotelu, sáňky Vám samozřejmě dáme k dispozici.

 

Vyberete si z velké nabídky společenských stolních her, nebo Vám zajistíme zábavnou ruletu, DJ či jinou muziku. Můžete si také zastřílet z luku.

Rádi Vám připravíme jakýkoliv jiný program ušitý na míru.

Příjemně si společně při lahvince vína odpočinete ve venkovní kryté vířivce s pohledem do údolí nebo si užijete infra a finskou saunu v našem krásném stylovém wellness.

Příjemný personál o Vás bude s úsměvem a vlídností pečovat. Kuchaři pro vaše mlsné jazýčky připraví nejrůznější dobroty dle Vašeho výběru. Posedět si můžete na naší nové a krásné terase pro ubytované hosty.

Těšíme se na Vás, kolektiv hotelu Martiňák.

Horský hotel Martiňák v Horní Bečvě hodnocení