Beskydy Resort: Hotel Ondrášův dvůr | Thermal Park

Jak se ubytuji?

Jak to funguje?

Rezervaci si vytvoříte pomocí rezervačního formuláře zde na stránkách anebo u našeho rezervačního oddělení (info@martinak.cz) a obratem Vám přijde potvrzení se všemi podstatnými informacemi. Ceny uvedené v ceníku včetně služeb uvedených níže a v sekci Wellness & Relax. Slevy za pobyty nad 5 nocí a za online platbu kartou.

Do 16. září 2022

Nejpozději 3 dny před příjezdem budete požádání o check-in v mobilní aplikaci Alfréd (v prohlížeči) viz níže. Na základě provedení check-in obdržíte den před příjezdem PIN ke schránce, kde si vyzvednete klíč (kartu) od Vašeho apartmánu, budovy a wellness prostor. Check-out provedete také v aplikaci Alfréd. Zachována možnost návštěvy hlavní recepce na Hotelu Ondrášův dvůr viz níže.

Self-service (od 16. září 2022)

Koncept wellness apartmánů je založen na principu rychlého a pohodlného odbavení hostů. Fungujeme v tzv. samoobslužném módu.  Můžete tak přijet kdykoliv během dne od 14:00 a odjet kdykoliv do 10:00. Check-in i Check-out provádíte sami pomocí mobilní aplikace Alfréd (v prohlížeči), kterou si po vytvoření zobrazíte dle odkazu ve Vašem mobilním telefonu/na PC. Tato aplikace poté slouží k otevření Vašeho apartmánu, vstupu do budovy a wellness po dobu Vašeho pobytu.

Mobilní aplikace Alfréd

Aplikaci Alfréd si můžete otevřít pohodlně odkudkoli a zcela zdarma. Stačí Vám pouze internetové připojení.
Přihlásit se můžete po vytvoření Vaší rezervace zde: https://app.myalfred.cz/login

Odkaz Vám bude nejpozději 3 dny před příjezdem taky zaslán na mail.

Osobní alternativa

Pakliže preferujete osobní kontakt nebo jen potřebujete pomoci, je tu pro Vás naše centrální recepce (zde obdržíte vystavenou čipovou kartu, která nahradí otevírání pomocí aplikace) v nedalekém hotelu Ondrášův dvůr****, který je součástí BESKYDY RESORTU (cca 15 minut jízdy autem). Zde jsme pro Vás k dispozici denně od 7:00 – 22:00.

Kauce na inventář

Jelikož naše apartmány fungují v samoobslužném režimu, je možné, že budete před ubytováním požádáni o úhradu vratné kauce (2000 Kč/apartmán) na vybavení apartmánů. V každém z našich apartmánů je při Vašem ubytování uveden inventář, který si po Vašem příjezdu můžete zkontrolovat. Pokud po Vašem odjezdu zůstane vše v pořádku, bude Vám samozřejmě kauce v plné výši vrácena (do 7 dní).

Top