Jak to funguje?

Rezervaci si vytvoříte pomocí rezervačního formuláře zde na stránkách anebo u našeho rezervačního oddělení (info@martinak.cz) a obratem Vám přijde potvrzení se všemi podstatnými informacemi. Cena je včetně snídaně (snídaňové bedýnky). Slevy za pobyty nad 5 nocí a za online platbu kartou.

Self-service

Koncept wellness apartmánů je založen na principu rychlého a pohodlného odbavení hostů.

Fungujeme v tzv. samoobslužném módu.  Můžete tak přijet kdykoliv během dne od 14:00 a odjet kdykoliv do 10:00. Check-in i Check-out provádíte sami pomocí mobilní aplikace Alfréd (v prohlížeči), kterou si zobrazíte dle odkazu ve Vašem mobilním telefonu/na PC. Den před příjezdem obdržíte PIN k otevření schránky s čipovou kartou (klíčem). 

Mobilní aplikace Alfréd

Aplikaci Alfréd si můžete otevřít pohodlně odkudkoli a zcela zdarma. Stačí Vám pouze internetové připojení.
Přihlásit se můžete po vytvoření Vaší rezervace.

Odkaz Vám bude nejpozději 3 dny před příjezdem taky zaslán na mail.

Osobní alternativa

Pakliže preferujete osobní kontakt nebo jen potřebujete pomoci, je tu pro Vás naše centrální recepce v nedalekém hotelu Ondrášův dvůr****, který je součástí BESKYDY RESORTU (cca 15 minut jízdy autem). Zde jsme pro Vás k dispozici denně od 7:00 – 22:00. Tel.:+420 607 066 772

Kauce na inventář

Jelikož náš Wellness Aparthotel Martiňák funguje částečně v samoobslužném režimu, je možné, že budete před ubytováním požádáni o úhradu vratné kauce (2000 Kč/apartmán) na vybavení apartmánů. V každém z našich apartmánů je při vašem ubytování uveden inventář, který si po vašem příjezdu můžete zkontrolovat. Pokud po vašem odjezdu zůstane vše v pořádku, bude vám samozřejmě kauce v plné výši vrácena (do 7 dní).