Firmy, svatby & akce

Náš Wellness aparthotel Martiňák se nachází v klidném prostředí uprostřed přírody. Je možné si jej pronajmout k uspořádání různých akcí (teambuildingu, seminářů, školení, oslav atd.). Naleznete zde ničím nerušený klid pro vaši společnost. Na konkrétních podmínkách pronájmu se s Vámi rádi domluvíme. Vhodné pro skupiny do 38 osob.

Firemní akce

Díky poloze Wellness aparthotelu Martiňák – 850 metrů nad mořem, uprostřed lesů, si s přáteli a kolegy užijete ničím nerušenou zábavu nebo klid. Nabízí se zde možnosti společných túr nebo sportovních aktivit. Jsou zde nádherné cyklistické trasy, které začínají přímo u aparthotelu. Společenská místnost se dá využít také pro školení.

Lze využít možnost nedalekého lyžařského vleku Mečová a nebo vyrazit s přáteli na procházku do ticha zasněžené krajiny a prožít společně zážitky.

Svatby a oslavy

Chtěli byste krásné místo pro vaši svatbu anebo oslavu? Zahrada u Wellness aparthotelu Martiňák a venkovní wellness prostory jsou jako stvořené pro romantiky. Pro tyto akce pronajímáme celé prostory aparthotelu Martiňák, po individuální dohodě lze domluvit také další služby. Pro individuální nabídku nás prosím kontaktujte.