Wellness apartmány uprostřed beskydské přírody

Vážení hosté,
občerstvení je od července 2022 přesunuto do vedlejší Hospůdky Pod Starým bukem. V Hospůdce otevřeno od 1.10. SO+NE od 10-17 hodin . Upozorňujeme také na změnu konceptu ubytování – nově jsme wellness Apartmány Martiňák**** (adults-only).

Ubytujte se nových prostorných samoobslužných apartmánech, které jsou vybaveny různými vymoženostmi moderní doby, avšak použitými materiály jsou stále ve spojení s přírodou a odkazem historie původního hostince Martiňák. Po návratu z výletu si můžete dopřát chvíle odpočinku v našem wellness. Čekají na vás nové dřevěné venkovní sudy s termální vodou s výhledem přímo na beskydské kopce, saunový svět s venkovní vířivkou s výhledem do přírody anebo relax v naší odpočívárně či v létě na lehátku u venkovního jezera.

Popis wellness apartmánů

Wellness apartmány Martiňák se skládají z celkem 9 apartmánů a kapacitou dvě až 6 osob. Ceny uvedené v ceníku jsou včetně služeb uvedených níže a v sekci Wellness & Relax. Slevy za pobyty nad 5 nocí a za online platbu kartou. Každý apartmán má svou vlastní vybavenou kuchyň s obývacím prostorem, jídelním stolem, rozkládací pohovkou (mimo AP č.2) a vstupem na balkon. Každý apartmán nabízí různé druhy výhledů, některé dokonce až na 3 světové strany současně. V závislosti na výběru apartmánu je jeho součástí 1 – 2 moderně zařízené koupelny. V rámci ubytování můžete využít našeho wellness, termálních kádí, koupací jezero, venkovní gril, pračku se sušičkou a také úschovnu kol/lyžařského vybavení. Všechny pokoje mají TV a připojení na Wifi. Parkování v blízkosti apartmánů (cca 50 metrů). Více informací k jednotlivým apartmánům naleznete níže.
Součástí ubytování v našich apartmánech je také ručníkový servis (1x osuška, 1x ručník a 1x župan na osobu, zapůjčení dalších ks za příplatek).
Hotelová kosmetika je také součástí pobytu.

Celková kapacita je 38 lůžek včetně přistýlek.

Ubytování možné jen osobám starším 15+
Ubytování s domácími mazlíčky (do 15kg) je možné pouze v určitých apartmánech (U Lesa) a za příplatek 500 Kč/noc.

Apartmán De Luxe

max 6 osob
4+2,
96m2

Největší z apartmánů – až pro 6 osob.
Apartmán má 2 samostatné ložnice s manželskou postelí, 2 samostatné koupelny se sprchovým koutem a fénem, prostornou kuchyň s obývacím prostorem, rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Součástí kuchyně je jídelní stůl, lednice s mrazničkou, varná deska, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, nádobí atd. Z prostoru obývacího pokoje je výstup na balkón – s nádherným výhledem na Beskydy a západ slunce. WiFi a TV apartmánu samozřejmostí. Celková rozloha 96 m2

Apartmán Pro Dva

max 2 osob
2+0,
26m2

Krásný apartmán s kuchyňkou a posezením, samostatná ložnice s King Bed manželskou postelí. Moderní koupelna se sprchovým koutem a WC. Z obývacího pokoje vstup na balkon s výhledem na beskydské kopce a západ slunce. V kuchyni naleznete lednici, varnou desku, myčku, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici, nádobí atd.
LED TV a WiFi v apartmánu samozřejmostí.
Celková rozloha 26 m2

Apartmány U Lesa

max 4 osob
2+2,
36m2

Krásné apartmány s kuchyňkou, rozkládací sofá (pro dvě osoby), manželská postel. Moderní koupelna se sprchovým koutem a WC. Z obývacího pokoje vstup na balkon s výhledem do lesa. V kuchyni naleznete lednici, varnou desku, myčku, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici, nádobí atd.
LED TV a WiFi v apartmánu samozřejmostí.
Celková rozloha 36 m2

Apartmán Nad Údolím

max 4 osob
2+2,
45m2

Prostorné apartmány s kuchyňkou, rozkládací sofá (pro dvě osoby), samostatná ložnice s manželskou postelí. Moderní koupelna se sprchovým koutem a WC přístupná jak z obývacího pokoje, tak z ložnice. Z obývacího pokoje vstup na balkon s výhledem na zahradu a beskydské údolí. V kuchyni naleznete lednici, varnou desku, myčku, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici, nádobí atd.
LED TV a WiFi v apartmánu samozřejmostí.
Celková rozloha 45 m2

Apartmán Nad Zahradou

max 4 osob
2+2,
37m2

Krásný apartmán s kuchyňkou a posezením, rozkládací sofá (pro dvě osoby), samostatná ložnice s manželskou postelí. Moderní koupelna se sprchovým koutem a WC. Z obývacího pokoje vstup na prostorný balkon s výhledem na zahradu a do beskydského údolí. Vstup na balkón také z ložnice. V kuchyni naleznete lednici, varnou desku, myčku, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici, nádobí atd.
LED TV a WiFi v apartmánu samozřejmostí.
Celková rozloha 37 m2

Apartmán Superior King Bed

max 6 osob
2+4,
61m2

Krásný a prostorný apartmán s kuchyní a obývacím pokojem a s dvěma rozkládacími sofá (pro dvě a dvě osoby), samostatná ložnice s velkou King bed manželskou postelí. Dvě samostatné koupelny se sprchovým koutem a WC. Z obývacího pokoje vstup na balkon s nádherným výhledem na beskydský západ slunce. V kuchyni naleznete lednici, varnou desku, myčku, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici nádobí atd.
LED TV a WiFi v apartmánu samozřejmostí.
Celková rozloha 61 m2