Wellness apartmány uprostřed beskydské přírody

Vážení hosté,
občerstvení je přesunuto do vedlejší Hospůdky Pod Starým bukem. Hospůdka otevřena v sobotu a v neděli od 10:00-17:00. Upozorňujeme také na změnu konceptu ubytování – nově jsme Wellness aparthotel Martiňák**** . Jsme Adult-friendly aparthotel, nebo-li od 12 let. Mimo jiné jsme také Dog-friendly, tedy své pejsky můžete vzít s sebou. Ubytovaní s pejsky je možné na všech apartmánech za příplatek 500 Kč/noc.

V případě nenahlášeného pejska na apartmánu Vám bude účtován poplatek 1000 Kč / 1 noc.

Užijte si pobyt v nových prostorných samoobslužných apartmánech Wellness Aparthotelu Martiňák, které nabízejí různé moderní vymoženosti, avšak s použitím materiálů, které jsou v souladu s přírodou a odkazují na historii původního hostince Martiňák. Po návratu z výletu si můžete dopřát chvíle odpočinku v našem wellness. Čekají na vás nové dřevěné venkovní sudy s termální vodou s výhledem přímo na beskydské kopce, saunový svět s venkovní vířivkou s výhledem do přírody, nebo relaxaci v naší odpočívárně či v létě na lehátku u venkovního jezera.

Popis apartmánů

Wellness Aparthotel Martiňák nabízí ubytování v 9 apartmánech s kapacitou od dvou do šesti osob. Ceny zahrnují služby uvedené níže. Nabízíme slevy za pobyty delší než 5 nocí a za online platbu kartou. Každý apartmán má svou vlastní vybavenou kuchyň s obývacím prostorem, jídelním stolem, rozkládací pohovkou (kromě AP č. 2) a vstupem na balkon. Apartmány nabízí různé druhy výhledů, některé až na 3 světové strany současně. V závislosti na výběru apartmánu je jeho součástí 1 – 2 moderně zařízené koupelny.

V rámci ubytování můžete využít wellness, termální káď (za příplatek), koupací jezero, venkovní gril, pračku se sušičkou a úschovnu kol/lyžařského vybavení. Všechny apartmány mají TV a Wi-Fi připojení. Parkování je k dispozici v blízkosti Aparthotelu (cca 50 metrů).

Ručníkový servis je součástí ubytování (1x osuška, 1x ručník a 1x župan na osobu, s možností zapůjčení dalších za příplatek). Hotelová kosmetika je také zahrnuta v ceně pobytu.

Celková kapacita Aparthotelu je 38 lůžek včetně přistýlek.

Ubytování je možné pouze pro osoby starší 12 let. Ubytování s domácími mazlíčky je možné ve všech apartmánech a za příplatek 500 Kč/noc.

Apartmán De Luxe

max 6 osob
4+2,
96m2

Největší z apartmánů – až pro 6 osob.
Apartmán má 2 samostatné ložnice s manželskou postelí, 2 samostatné koupelny se sprchovým koutem a fénem, prostornou kuchyň s obývacím prostorem, rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Součástí kuchyně je jídelní stůl, lednice s mrazničkou, varná deska, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, nádobí atd. Z prostoru obývacího pokoje je výstup na balkón – s nádherným výhledem na Beskydy a západ slunce. WiFi a TV apartmánu samozřejmostí. Celková rozloha 96 m2

Apartmán Pro Dva

max 2 osob
2+0,
26m2

Krásný apartmán s kuchyňkou a posezením, samostatná ložnice s King Bed manželskou postelí. Moderní koupelna se sprchovým koutem a WC. Z obývacího pokoje vstup na balkon s výhledem na beskydské kopce a západ slunce. V kuchyni naleznete lednici, varnou desku, myčku, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici, nádobí atd.
LED TV a WiFi v apartmánu samozřejmostí.
Celková rozloha 26 m2

Apartmány U Lesa

max 4 osob
2+2,
36m2

Krásné apartmány s kuchyňkou, rozkládací sofá (pro dvě osoby), manželská postel. Moderní koupelna se sprchovým koutem a WC. Z obývacího pokoje vstup na balkon s výhledem do lesa. V kuchyni naleznete lednici, varnou desku, myčku, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici, nádobí atd.
LED TV a WiFi v apartmánu samozřejmostí.
Celková rozloha 36 m2

Apartmán Nad Údolím

max 4 osob
2+2,
45m2

Prostorné apartmány s kuchyňkou, rozkládací sofá (pro dvě osoby), samostatná ložnice s manželskou postelí. Moderní koupelna se sprchovým koutem a WC přístupná jak z obývacího pokoje, tak z ložnice. Z obývacího pokoje vstup na balkon s výhledem na zahradu a beskydské údolí. V kuchyni naleznete lednici, varnou desku, myčku, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici, nádobí atd.
LED TV a WiFi v apartmánu samozřejmostí.
Celková rozloha 45 m2

Apartmán Nad Zahradou

max 4 osob
2+2,
37m2

Krásný apartmán s kuchyňkou a posezením, rozkládací sofá (pro dvě osoby), samostatná ložnice s manželskou postelí. Moderní koupelna se sprchovým koutem a WC. Z obývacího pokoje vstup na prostorný balkon s výhledem na zahradu a do beskydského údolí. Vstup na balkón také z ložnice. V kuchyni naleznete lednici, varnou desku, myčku, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici, nádobí atd.
LED TV a WiFi v apartmánu samozřejmostí.
Celková rozloha 37 m2

Apartmán Superior King Bed

max 6 osob
2+4,
61m2

Krásný a prostorný apartmán s kuchyní a obývacím pokojem a s dvěma rozkládacími sofá (pro dvě a dvě osoby), samostatná ložnice s velkou King bed manželskou postelí. Dvě samostatné koupelny se sprchovým koutem a WC. Z obývacího pokoje vstup na balkon s nádherným výhledem na beskydský západ slunce. V kuchyni naleznete lednici, varnou desku, myčku, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici nádobí atd.
LED TV a WiFi v apartmánu samozřejmostí.
Celková rozloha 61 m2