Beskydy Resort: Hotel Ondrášův dvůr | Thermal Park

Ubytování

Vážení hosté horského Hotelu Martiňák***, 

dle usnesení vlády ČR jsme museli přijmout do 3.11.2020 tato opatření:

  • Provoz hotelu (ubytování) neomezen
  • Restaurace pro ubytované hosty otevřena do 20:00  – hotelové polopenze budou probíhat od 17:30 – 20:00, vždy po skupinách nejvýše 20 osob – čas večeře si budete moci vybrat na recepci. U stolu budou moci sedět nejvýše 4 osoby
  • Venkovní vířivka – tato služba zůstává v provozu (na venkovní zastřešené terase).
  • Sauna a infrasauna uzavřeny.
  • Ve všech vnitřních prostorech platí opatření nošení roušek (s výjimkou doby konzumace) a sdružování max. 6 osob.

​Celý náš hotelový tým je stále připravený nabídnout Vám všechny služby, které máme povolené poskytovat i nadále v nejvyšší kvalitě jako doposud, při zabezpečení maximálních hygienických standardů.

Naši hosté mohou využít mj. venkovní zastřešené terasy s ohřívači a dekami pro chmury podzimního počasí. Čekají na Vás také krásné výhledy do okolní beskydské krajiny.

Pokud máte rezervaci s termínem nástupu na pobyt do konce roku 2020 a nebudete se moci z důvodu nemoci Covid či nařízené karantény dostavit, můžete využít bezplatný přesun rezervace až do 30.4.2021. Žádost o přesun rezervace posílejte výhradně na email: info@martinak.cz, telefonní linka je momentálně vytížena. Děkujeme za pochopení.

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Váš hotel Martiňák

„Byla jedna vesnička, v té vesničce světnička…“

Ubytujte se v útulných pokojích, které sice nedávno prošly rekonstrukcí, stále však pocestným připomínají historii horského Hotelu Martiňák. Po návratu z výletu si můžete dopřát chvíle odpočinku v našem wellness. Čeká na vás vířivka s výhledem do přírody, relax v odpočívárně, pohodlí v lehátku na terase, nebo infra či finská sauna.

 

Popis pokojů

Hotel Martiňák má čtyři pokoje s manželskou postelí bez možnosti přistýlky a další čtyři pokoje s dvěma oddělenými lůžky bez možností přistýlky, dále šest pokojů s manželskou postelí a přistýlkou. Jeden třílůžkový pokoj s balkónem a samostatným lůžkem v apartmánovém pokoji s možností přistýlky a s výhledem do údolí. Dva dvoulůžkové komfort pokoje bez balkónu s možností přistýlky a dva dvoulůžkové komfort pokoje s balkónem a s možností přistýlky pro 2 osoby, s nádherným výhledem na Beskydy a večer na zapadající slunce.

Celková kapacita je 50 lůžek.

Ubytování s dětmi mladšími 6 let nedoporučujeme.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV a připojení na Wifi. Pokoje jsou velmi pěkné a útulné, stylově vybavené. Postele a zařízení jsou vyrobeny ze dřeva.

Ubytování s domácím mazlíčkem je možné, kromě pokojů 20, 21, 22 a 23.

DBL s manželskou postelí bez možnosti přistýlky 2+0

Pokoj je stylově zařízen, má vlastní sociální zařízení, TV a připojení na Wifi, ručníky jsou k dispozici.

Rezervovat

Pokoj s dvěma oddělenými lůžky bez možností přistýlky 2+0

Pokoj je stylově zařízen, má vlastní sociální zařízení, TV a připojení na Wifi, ručníky jsou k dispozici.

Rezervovat

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a přistýlkou 2+1

Pokoj je stylově zařízen, má vlastní sociální zařízení, TV a připojení na Wifi, ručníky jsou k dispozici.

Rezervovat

Třílůžkový apartmánový pokoj s balkónem, manželskou postelí a samostatným lůžkem, s možností přistýlky 3+1

Pokoj s výhledem do údolí je stylově zařízen, má vlastní sociální zařízení, TV a připojení na Wifi, ručníky jsou k dispozici.

Rezervovat

Dvoulůžkový Komfort pokoj s přistýlkou pro 2 osoby a balkónem 2+2

Pokoj s nádherným výhledem na Beskydy a Pustevny, večer na zapadající slunce, má manželskou postel a přistýlku pro 2 osoby na prostorné rozkládací pohovce. Pokoj je stylově zařízen, má vlastní sociální zařízení, TV a připojení na Wifi, ručníky jsou k dispozici.

Rezervovat

Dvoulůžkový Komfort pokoj bez balkónu, s možností přistýlky 2+1

Pokoj s nádherným výhledem na Beskydy a Pustevny, večer na zapadající slunce, má manželskou postel, 1 lůžko na prostorné rozkládací pohovce. Pokoj je stylově zařízen, má vlastní sociální zařízení, TV a připojení na Wifi.

Rezervovat
Horský hotel Martiňák v Horní Bečvě hodnocení