Nádherná hotelová zahrada

s jezírky a unikátními atrakcemi Thermal Park a Tropic

Hotel Ondrášův dvůr se nachází v samém srdci Moravskoslezských Beskyd, obklopen hlubokými karpatskými lesy, čistým horským vzduchem a četnými prameny a potoky, díky kterým dostala své jméno nedaleká osada Mezivodí, součást horské obce Bílá.

Celý hotelový komplex  je navíc doslova prostoupen nádhernou zahradou, plnou romantických zákoutí, jezer a jezírek, včetně koupacích. Okolí pak nabízí nespočet příležitosti k toulkách úchvatnou krajinou Česko-slovenského pomezí, cyklistice a lyžování.

Samotný resort patří k nejlépe vybaveným zařízením toho druhu, nejenom v České republice.

Krom pohodlného ubytování, rodinné atmosféry a výborně kuchyně, nabízí wellness prostory, vnitřní i venkovní.

Můžete zde najít kromě saunového světa, krytého relaxačního bazénu i venkovních koupacích jezer také unikátní atrakce, jako Thermal Park nebo Tropic. O potěšení Vašeho těla i smyslů se, krom vody a tepla a relaxu ve všech podobách, postará tým našich masérek a masérů, ale také barmanů a someliérů, kteří Vám budou servírovat vybrané nápoje ve vinném sklepě či v jednom ze 4 barů nebo vinárně, ale také přímo do privátních kadí v našem proslulém Thermal Parku.

At už dáváte přednost špičkovým vínům z Jižní Moravy nebo chcete ochutnat jeden z drinků na  vnitřní pláži Tropicu či přímo pod hvězdnou oblohou v horké kádi, Vaše tělo i duše si přijdou na své.

Jedinečný koncept propojení relaxu a zábavy, namíchaný v koktejlu požitků těla i smyslů, dochucený přísadou vůní, hudby, barev a chutí, v prostředí plném krásy a romantiky, to je naše pohádka pro dospělé- to je Hotel Ondrášův dvůr.

Mapa areálu zde.

Těšíme se na vás!

Rezervace

Rezervaci si můžete provést pohodlně přes naše webové stránky online anebo nás kontaktujte na emailové adrese: info@ondrasuv-dvur.cz

Wellness apartmány Martiňák

Je to už přes 200 roků, co starý Martiňák holýma rukama postavil základy hospody na kopečku, která dodneška stojí daleko od ludí. Největší slávy sa jí dostalo, dyž začal jezdívať vlak z Ostravy do Čeladné. Zima bývala tuhá a hospoda po cestě jediná – proto svým světlem vábila všemožné besedníky a hutníky, kteří sa po šichtě vracívali dom z roboty.

Roku 1927 hospodu kúpil Klub českých turistů. Netrvalo to dlúho a vypukla vojna. Hospoda byla tak dobře schovaná, že poslúžila partyzánom – udělali si v ní svoju základnu. V říjnu 1944 ju využil aj štáb 1. brigády Jana Žižky, který za svoju činnost v odboji život položil. Po vojně mělo stavení fůru majitelů, takých či onakých, z všeckých kútů země.

Dnes Wellness apartmány Martiňák vzkvétají pod křídly Beskydy Resort. V roce 2016 a 2022 sice budova prošla kompletní rekonstrukcí, ale její historie i pravá valašská nátura zůstává pořád stejná. Nic jiného se nezměnilo – v klidu hor naleznou útočiště všichni, kteří si chtějí užít bezstarostné dny na pravé valašské dědině. Vyměňte na chvíli svůj každodenní život ve městě za romantiku daleko od civilizace. První domky jsou od budovy téměř kilometr daleko – takový klid a rodinnou pohodu jako u nás jinde nezažijete. Výhodou také je, že i tyto wellness apartmány jsou adults-only!

www.martinak.cz

 

Koncepce adults-only

Od roku 2018 je celý náš hotelový areál zpřístupněn pouze osobám starším 15 let. Pro tento koncept jsme se rozhodli jednak z důvodu bezpečnosti, jelikož celý náš areál se sestává z řady zahradních jezírek, velkých okrasných skalek, zídek apod. a celý prostor je otevřen tak, aby host mohl vnímat krásu našich zahrad bez omezení.

Za další jsme se chtěli také svými službami zaměřit na dospělou klientelu a tudíž u nás naleznete mj. bezplavkovou zónu, využít u jezera možnost tzv. nuda pláže anebo strávit večer v jednom z našich nočních barů. Tak, jako se jiné hotely rozhodly zaměřit na rodiny s dětmi, my jsme se vzhledem k výše uvedenému rozhodli zaměřit na klientelu dospělou. Doufáme, že si tedy u nás pobyt nad míru užijte a opravdu si odpočinete.