Beskydy Resort: Hotel Ondrášův dvůr | Tropic | Thermal Park

Ubytování

Leider ist der Eintrag nur auf Tschechisch verfügbar. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

„Byla jedna vesnička, v té vesničce světnička…“

Ubytujte se v útulných pokojích, které sice nedávno prošly rekonstrukcí, stále však pocestným připomínají historii horského Hotelu Martiňák. Po návratu z výletu si můžete dopřát chvíle odpočinku v našem wellness. Čeká na vás vířivka s výhledem do přírody, relax v odpočívárně, pohodlí v lehátku na terase, nebo infra či parní sauna.

 

Popis pokojů

Hotel Martiňák má čtyři pokoje s manželskou postelí bez možnosti přistýlky a další čtyři pokoje s dvěma oddělenými lůžky bez možností přistýlky, dále šest pokojů s manželskou postelí a přistýlkou. Jeden třílůžkový pokoj s balkónem a samostatným lůžkem v apartmánovém pokoji s výhledem do údolí. Dva čtyřlůžkové komfort pokoje bez balkónu a dva čtyřlůžkové komfort pokoje s balkónem a s možností přistýlky, s nádherným výhledem na Beskydy a večer na zapadající slunce. Všechny tyto čtyřlůžkové pokoje mají manželskou postel a dvě lůžka jako palandu.

Celková kapacita je 55 lůžek.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV a připojení na Wifi. Pokoje jsou velmi pěkné a útulné, stylově vybavené. Postele a zařízení jsou vyrobeny ze dřeva.

DBL s manželskou postelí bez možnosti přistýlky 2+0

Pokoj je stylově zařízen, má vlastní sociální zařízení, TV a připojení na Wifi, ručníky jsou k dispozici.

Rezervovat

Pokoj s dvěma oddělenými lůžky bez možností přistýlky 2+0

Pokoj je stylově zařízen, má vlastní sociální zařízení, TV a připojení na Wifi, ručníky jsou k dispozici.

Rezervovat

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a přistýlkou 2+1

Pokoj je stylově zařízen, má vlastní sociální zařízení, TV a připojení na Wifi, ručníky jsou k dispozici.

Rezervovat

Třílůžkový apartmánový pokoj s balkónem, manželskou postelí a samostatným lůžkem 3+0

Pokoj s výhledem do údolí je stylově zařízen, má vlastní sociální zařízení, TV a připojení na Wifi, ručníky jsou k dispozici.

Rezervovat

Čtyřlůžkový Komfort pokoj s přistýlkou a balkónem 4+1

Pokoj s nádherným výhledem na Beskydy a Pustevny, večer na zapadající slunce, má manželskou postel, dvě lůžka jako palandu a přistýlku (rozkládací křeslo), je stylově zařízen, má vlastní sociální zařízení, TV a připojení na Wifi, ručníky jsou k dispozici.

Rezervovat

Čtyřlůžkový Komfort pokoj bez balkónu 4+0

Pokoj s nádherným výhledem na Beskydy a Pustevny, večer na zapadající slunce, má manželskou postel, dvě lůžka jako palandu, je stylově zařízen, má vlastní sociální zařízení, TV a připojení na Wifi.

Rezervovat
Horský hotel Martiňák v Horní Bečvě hodnocení