Beskydy Resort: Hotel Ondrášův dvůr | Tropic | Thermal Park

Ubytování

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Czeski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

„Byla jedna vesnička, v té vesničce světnička…“

Ubytujte se v útulných pokojích, které sice nedávno prošly rekonstrukcí, stále však pocestným připomínají historii horského Hotelu Martiňák. Po návratu z výletu si můžete dopřát chvíle odpočinku v našem wellness. Čeká na vás vířivka s výhledem do přírody, relax v odpočívárně, pohodlí v lehátku na terase, nebo infra či parní sauna.

 

Popis pokojů

Hotel Martiňák má čtyři pokoje s manželskou postelí bez možnosti přistýlky a další čtyři pokoje s dvěma oddělenými lůžky bez možností přistýlky, dále šest pokojů s manželskou postelí a přistýlkou. Jeden třílůžkový pokoj s balkónem a samostatným lůžkem v apartmánovém pokoji s výhledem do údolí. Dva čtyřlůžkové komfort pokoje bez balkónu a dva čtyřlůžkové komfort pokoje s balkónem a s možností přistýlky, s nádherným výhledem na Beskydy a večer na zapadající slunce. Všechny tyto čtyřlůžkové pokoje mají manželskou postel a dvě lůžka jako palandu.

Celková kapacita je 55 lůžek.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV a připojení na Wifi. Pokoje jsou velmi pěkné a útulné, stylově vybavené. Postele a zařízení jsou vyrobeny ze dřeva.

DBL s manželskou postelí bez možnosti přistýlky 2+0

Pokoj je stylově zařízen, má vlastní sociální zařízení, TV a připojení na Wifi, ručníky jsou k dispozici.

Rezervovat

Pokoj s dvěma oddělenými lůžky bez možností přistýlky 2+0

Pokoj je stylově zařízen, má vlastní sociální zařízení, TV a připojení na Wifi, ručníky jsou k dispozici.

Rezervovat

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a přistýlkou 2+1

Pokoj je stylově zařízen, má vlastní sociální zařízení, TV a připojení na Wifi, ručníky jsou k dispozici.

Rezervovat

Třílůžkový apartmánový pokoj s balkónem, manželskou postelí a samostatným lůžkem 3+0

Pokoj s výhledem do údolí je stylově zařízen, má vlastní sociální zařízení, TV a připojení na Wifi, ručníky jsou k dispozici.

Rezervovat

Čtyřlůžkový Komfort pokoj s přistýlkou a balkónem 4+1

Pokoj s nádherným výhledem na Beskydy a Pustevny, večer na zapadající slunce, má manželskou postel, dvě lůžka jako palandu a přistýlku (rozkládací křeslo), je stylově zařízen, má vlastní sociální zařízení, TV a připojení na Wifi, ručníky jsou k dispozici.

Rezervovat

Čtyřlůžkový Komfort pokoj bez balkónu 4+0

Pokoj s nádherným výhledem na Beskydy a Pustevny, večer na zapadající slunce, má manželskou postel, dvě lůžka jako palandu, je stylově zařízen, má vlastní sociální zařízení, TV a připojení na Wifi.

Rezervovat
Horský hotel Martiňák v Horní Bečvě hodnocení