Beskydy Resort: Hotel Ondrášův dvůr | Tropicland | Thermal Park

Tradiční Velikonoce na Martiňáku – 5 dní

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Czeski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Velikonoční pobytový balíček horský hotel Martiňák – tradiční velikonoční veselení uprostřed nádherné beskydské přírody ve výšce 850 m nad mořem.

Rezervovat

Cena pobytového balíčku je: 4610 Kč /os. na 4 noci

Obsah balíčku

Velikonoční program:
Čtvrtek 18.4. Uvítací velikonoční welcome drink, večeře
Pátek 19. 4. Pálení valašských svící, večeře
Sobota 20. 4. Ochutnávka specialit z naší pekárny, malování vajíček, diskotéka od 19:00, večeře maso na rožni, před zahájením diskotéky vyhlášení nejkrásnější kraslice, tombola 21:30, volná zábava
Neděle 21. 4. Hledání vajíček, pletení pomlázky, opékání špekáčků
Pondělí 22.4. Velikonoční snídaně, pomlázka
Využijte cenově zvýhodněné vstupy 20% do všech relaxačních prostor, Wellness Hotelu Ondrášův Dvůr****. Čeká na Vás Tropicland, Thermal Park a hotelový Wellness s finskou, parní, infra saunou a tepidariem. Náš tým masérů Vám nabídne širokou škálu masáží, a naši kuchaři uspokojí Vaše chuťové buňky.
4 noci 4610 Kč/os

Poznámka

Poznámka Pobyt lze využít v termínu 18.4.-22.4.2019 Cena je uvedena za osobu v plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji. Cena nezahrnuje rekreační a ubytovací poplatek. V balíčku je snídaně, večeře a bohatý program. V případě zájmu o ubytování na jiném typu pokoje bude účtován příplatek rozdílu ceny pokojů dle ceníku.

Horský hotel Martiňák v Horní Bečvě hodnocení