fbpx

Beskydy Resort: Hotel Ondrášův dvůr | Thermal Park

Svatby, firmy & akce

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Náš hotel se nachází v klidném prostředí uprostřed přírody, které je vhodným místem k uspořádání firemních akcí (teambuildingu, seminářů, školení atd.) a svateb. Naleznete zde ničím nerušený klid pro Vaši společnost.

Svatby a oslavy

Svatby jsou zde na hřebeni, uprostřed nádherné beskydské krajiny, velice romantickým a slavnostním nevšedním zážitkem. Svatbu za pěkného počasí lze uspořádat venku s výhledem na hřeben Pusteven a pohledem do údolí. K tomuto obřadu Vám připravíme slavnostní kovanou bránu, ke které dojdete k pomyslnému oltáři po koberci, který je lemován dřevěnými lavicemi pro svatebčany.

 

Maximální kapacita na našem hotelu a na hostině je 55 hostů. V naší výborné kuchyni Vám náš skvělý kuchařský tým připraví slavnostní oběd nebo bohatý raut dle výběru a domluvy. Lze využít terasu se stoly a posezením, velkou jídelnu a jídelnu s barem. Pro Váš klid lze celý hotel uzavřít.

Firemní akce

Díky poloze hotelu 850 metrů nad mořem, uprostřed lesů, si s přáteli a kolegy užijete ničím nerušenou zábavu nebo klid. Nabízí se zde možnosti společných túr nebo sportovních aktivit. Jsou zde nádherné cyklistické trasy, které začínají přímo u hotelu.

 

Lze využít možnost nedalekého lyžařského vleku Mečová, nebo si půjčit sněžnice a skialpinové sety a vyrazit s přáteli do ticha zasněžené krajiny a prožít společně zážitky. Skvělou zábavou je sáňkování přímo u hotelu, sáňky Vám samozřejmě dáme k dispozici.

 

Vyberete si z velké nabídky společenských stolních her, nebo Vám zajistíme zábavnou ruletu, DJ či jinou muziku. Můžete si také zastřílet z luku.

Rádi Vám připravíme jakýkoliv jiný program ušitý na míru.

Příjemně si společně při lahvince vína odpočinete ve venkovní kryté vířivce s pohledem do údolí nebo si užijete infra a finskou saunu v našem krásném stylovém wellness.

Příjemný personál o Vás bude s úsměvem a vlídností pečovat. Kuchaři pro vaše mlsné jazýčky připraví nejrůznější dobroty dle Vašeho výběru. Posedět si můžete na naší nové a krásné terase pro ubytované hosty.

Těšíme se na Vás, kolektiv hotelu Martiňák.

Horský hotel Martiňák v Horní Bečvě hodnocení